Bloglovin – czyli z czym to się je

Bloglovin – czyli z czym to się je

Pracę związane z doprowadzeniem tego bloga do porządku trwają, niestety nie tak szybko jakbym sobie tego życzyła, lecz na tyle na ile mam czas.

Na codzień zajmuję się pozycjonowaniem oraz social mediami, dlatego muszę przyznać, że po 8- 10 godzinach pracy, ciężko się zabrać do pisania czegoś jeszcze dla siebie.

Jest to o tyle trudne, że pogoda jest tak cudna, że chciałoby się wyjść na miasto i trochę się zrelaksować. Jednym słowem ogarnia mnie czerwcowe lenistwo.

Jednak nie po to całe to zamieszanie związane z przenosinami oraz wydane pieniądze, by nic tu nie publikować i pozwolić kolejnemu blogowi umrzeć śmiercią naturalną. Co to, to nie! Obiecałam sobie sumiennie wypełniać obowiązki blogerki i tym razem zrobić porządnie.

Z racji tego, że właśnie zmieniłam ustawienia na Bloglovin napiszę co to jest i czy warto tam być.

Bloglovin’- co to takiego?

Bloglovin’ to jedno miejsce, w którym możecie znaleźć content z różnych blogów dotyczących  mody i Lifestyle. Lubicie czytać blogi? Fantastycznie! To miejsce dla Was, pod warunkiem, że znacie angielski. Raczej większość blogów pisanych jest w tym właśnie języku. Dobra wiadomość jest taka, że różnorodność tematów jest tak duża, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Jeśli jesteś blogerem co da Ci Bloglovin?

Poniżej znajdziecie listę najważniejszych plusów:

1)Najważniejsze: zapewni stałych czytelników, którzy będą stale Cię odwiedzać, by przeczytać coś nowego. Do tego każdy post, który stworzysz pojawi się od razu na tablicy osoby, która Cię obserwuję.

2) Codzienne email wysyłane do wszystkich Twoich czytelników. 

3) Traffic tak istotny dla statystyk strony.
Za każdym razem, gdy czytelnik czyta artykuł na Bloglovin.com lub klika w link w emailu wysyłanym codziennie do zarejestrowanych ludzi, zwiększa to Twoją pozycje w statystykach.

4) Zyskujesz nowych czytelników i tzw followersów i zwiększa się traffic.
Dzięki temu, że jesteśmy w baize, a nasze post wyświetlane są na stronie głównej, many zwiększoną szanse na to, że pozyskamy nowych czytelników oraz zwiększymy traffic na naszej stronie.

5) Szansa na zatrudnienie.
Po przez dołączenie Bloglovin’s Influencer Network many scans na zatrudnienie przez topowe światowe marki.

Moim skromnym zdaniem im w większej ilości tego typu baz jesteśmy tym lepiej dla nas i naszego bloga. W tym przypadku więcej znaczy lepiej.

Rejestracja jest darmowa i mamy możliwość dodania swoich blogów w bardzo łatwy sposób. W profilu jest opcja umieszczenia linku do naszej strony przez co jej pozycja w statystykach również idzie w górę.

<a href=”http://www.bloglovin.com/blog/14972213/?claim=ybswahaamhz”>Follow my blog with Bloglovin</a>


2 thoughts on “Bloglovin – czyli z czym to się je”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *