All Posts By

admin

My life Poznań

Dzień Dobry Poznan

Lubię zapach skoszonej trawy o poranku na Franowie(Poznan, Rataje, M1), gdy ide rano na tramwaj. Przypomina mi zawsze dzieciństwo. Dziwne skojarzenie co?;) Pogoda w naszym pięknym miescie na szczęście, za wyjątkiem zeszłej soboty, utrzymuje sie. Swieci słońce i spokojnie mozna było przerzucić sie na lekkie prochowce. Do całkowitego porzucenia kurtek jeszcze trochę brakuje. Przynajmniej mi, bo z tego co widzę teraz w tramwaju, należę do mniejszości. Pan obok nawet wybrał sie w krótkich spodenkach!

Ostatnio miałam rozmowę kwalifikacyjna w firmie, w której pracuje moja koleżanka Panna A.  Rozmowa poszła mi raczej dobrze. Było sympatycznie. Mam nadzieje, ze zadzwonią dzis i oznajmia mi, ze mnie wybrali. Bardzo bym chciała tam pracować. Jest tam taki pozytywny klimat. Mysle, ze dobrze bym sie tam czuła. 

Jutro odbieram nareszcie mieszkanie. Kosztowało mnie to sporo nerwów, bo termin sie cały czas przeciagl. W ogóle bałam sie, ze dostanę je pod koniec czerwca. Staly kontakt z Kierowniczka i udało sie! Zamiast byc 69 jestem 10. Za tydzień wejdzie mój Pan złota rączka i jak wszystko dobrze pójdzie pod koniec sierpnia bede juz mieszkać. 

Trzymajcie kciuki by wszystko poszło zgodnie z planem 🙂

Mr B. Znowu robi to samo. Oszaleć mozna.

Miłego dnia 🙂

Bez kategorii Poznań

Dzien dobry Poznan

Witajcie Kochani. 

Poznan pachnie dzis koszona trawa i bzem. Oficjalnie, przynajmniej drugi dzień mamy wiosnę. So far, so Good. Właśnie spozniam sie do pracy. O dziwo nie przejmuje sie tym bardzo, bo i tak nikt nie zauważy, ze mnie nie ma. Jeszcze wejde do sklepu po jogurt i płatki. Trzeba sobie jakoś radzić 😁. A jak Wam zaczął sie dzisiejszy dzień?

Poznań

Co można robić w ten weekend w Poznaniu?

Witajcie kochani.

W końcu przyszedł maj. Mamy słoneczny, choć zimny dzień. Wszyscy, których ominęło przeziębienie ( niestety nie zaliczam się do tego zacnego grona), mogą delektować się pięknym i ciepłym majowym weekendem. Jeśli nie macie zamiaru wyjechać z  Poznania, to dobrze się składa, bo u nas nigdy nie można narzekać na nudę!

Poniżej kilka propozycji  😀 Continue Reading

Modeling

Sesja zdjęciowa z Jolantą Gromek

Mam to cudowne szczęście, że mogę pracować z naprawdę wspaniałymi i zdolnymi kobietami. Jedną z nich jest Jolanta Gromek, na codzień pracująca i mieszkająca w Wielkiej Brytanii. Jolka była w Poznaniu przed świętami Bożego Narodzenia ( tak wiem, mam lekkie opóźnienie jeśli chodzi o posty, po co się od razu czepiać 😛 ). Szukała ona kogoś z rudymi włosami i dużą ilością piegów…. no u mnie są ich miliony… i tak spotkałyśmy się na Jeżycach, w małym, klimatycznym studiu należącym do Aleksandry Sapały – tak tej samej, z którą będę mieć sesję po świętach <3 Jola jest bardzo utalentowana i na swoich zdjęciach oddaje niezwykły nieco baśniowy klimat. Odrobine mroczny i tajemniczy. Jestem zachwycona efektem końcowym. Jola jest w trójce moich ulubionych fotografów, z którymi miałam do tej pory okazję pracować. Cudowna Kobieta!

Zdjęcia w galerii.

Przyjemnego oglądania i zostawiajcie swoje opinie i uwagi w komentarzach.

Buziaki
Continue Reading

My life

Sesja zdjęciowa z Natalią Dentelle

Miałam ogromną przyjemność pracować z bardzo piękną i utalentowaną fotografką jakieś dwa tygodnie temu. Z jej efektów jestem bardzo zadowolona. Powiem szczerze, że efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Poniżej w galerii (strzałki w boku), znajdziecie kilka zdjęć z tej sesji. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Wszystkie za i przeciw mile widziane w komentarzach 🙂 Continue Reading

My life Travel

Na walizkach

Jedną z moich pasji jest podróżowanie. Już samo bycie w podróży sprawia mi ogromną radość. Czuję się wolna i szczęśliwa. Co ciekawe, najlepiej mi się też pracuję siedząc w pociągu, na lotnisku, czy w samolocie. Mam wtedy największą wenę. Najlepiej wtedy idzie mi też pisanie. Potrafię się bardziej skupić i skoncentrować. Tworze wtedy na potęgę. Bardzo brakuję mi mojego życia sprzed roku. Kiedy to większość czasu przemieszczałam się z jednego miasta do drugiego, z jednego kraju do kolejnego… Continue Reading

My life

Przyszła wiosna

Moja droga koleżanka Pani A. zapytała co się stało z Boneca….

Bo widzicie Boneca zniknęła z pola widzenia, została ukryta w czeluściach Internetu, tak by nikt jej nie widział…

Prawda jest taka, że bardzo dużo rzeczy miałam na głowie, a moje życie to był jeden, wielki Dom Wariatów przez duże „W”… czyli nic nowego, jak część moich znajomych by słusznie przyznała ^^”

Continue Reading

Kobieta My life

Fashion show for WOŚP

Last Sunday I have opportunity to took part into fashion show in Kórnik ( near Poznań), which was organized to help collect money for Wielka Orgiestra Świątecznej Pomocy. It is a charity organization, that collect money every year (already 25 years) to buy medical equipment to save children’ lives. It is very special day for whole Poland ( maybe not for our current gowerment… but for all good people from Poland, that want help and this year helped even more people to show our government, that they are wrong and we do not want give our money to church, like they do… long story…).

This time I will give you photos because they will better show how it was, than my writing ;).

So first backstage:

They are making my hair really straight – hate it.

I like my curly hair 😀

With my good friend Yuni  from Indonesia. She agreed to take part in the show. Thank you for that 🙂 You are beautiful :*

Quick photo, to show what I am wearing… the face of the boy tells everything 😛

last tips from girl, that runs the show and…

Verrrrrrrrry quick selfie with my friend Ola :* Lof you hehehe…. aren’t we wonderful and full of grace? 😀

Ok….

Let’s go

I would say BRAWO to the fireman that helps models to get down through the stairs… otherwise it would be difficult 😀

Full team of wonderful girls. You are all beautiful and wonderful 🙂

And in the end of this day my sister came with her boyfriend and this tiny lady „Jadzia” Welcome into family. Such a pity that I could not keep her 🙁

 

XOXO :*