Browsing Category

Recenzje

Recenzje

Zakupy przez Internet

Coraz więcej ludzi albo nie ma czasu albo nie lub chodzi do sklepów. Robienie zakupów po pracy, albo o zgrozo w weekend, jest porównywalne do nocnych koszmarów. Jest to dość ciekawy trend, bo jeszcze z dwa lata temu ludzie cierpieli na zakupoholizm, a nie na zakupowstręt. Przyznaję się bez bicia, że mnie również wszystkie wypady do centrów handlowych doprowadzają do bólu głowy i jak kiedyś mogłam spędzać długie godziny buszując po sklepach, tak teraz raz dwa i do domu. Nie dziwie się za tem, że ludzie zdecydowanie wolą robić zakupy przez Internet.

A skoro o tym mowa, to nie wiem czy wiecie, że na rynku pojawił się nowy operator, który współpracuję z ponad 50 przewoźnikami. GlobKurier.pl, bo tak się nazywa przygotowało swoją oferte dla klientów biznesowych indywidualnych i dla posiadających swoje własne sklepy internetowe.

Tym ostatnim oraz klientom B2B może spodobać się informacja, że firma GlobKurier.pl przejmuję wszystkie obowiązki, które mogły by wyniknąć w procesie reklamacji.

2209_infografika_cena_zmiana_globkurier

Dlaczego GlobKurier.pl ?

– Bo dostajemy możliwość wyceny przesyłki za pomocą prostego narzędzia: www.globkurier.pl/szybka-wycena.html

– Bo posiada konkurencyjne ceny dla Klientów indywidualnych i biznesowych (nawet do 80% mniej niż ogólne ceny firm kurierskich). Dodatkowo w przypadku większych ilości wysyłanych paczek cena zawsze podlega negocjacjom.

– Bo GlobKurier.pl współpracuje m.in. z InPost, DHL, UPS, DPD, GLS, FedEx i innymi, czyli z najbardziej wiodącymi i sprawdzonymi przewoźnikami

– Bo posiada różne rodzaje nadawanych przesyłek: przesyłki listowne (dokumenty – DOX), paczki, palety, dłużyce, przesyłki niestandardowe.

– Bo posiada przykładowy cennik dla przesyłek krajowych: www.globkurier.pl/paczki-do-polski-przesylki-do-polski.html

– Bo z GlobKurier.pl można nadawać przesyłki zagraniczne (np. Wielka Brytania, USA, Niemcy, Francja i cały szereg innych Państw na całym świecie. Lista: www.globkurier.pl/oferta-specjalna/przesylki-zagraniczne.html).

– Bo można wysyłać różnego rodzaju przesyłki: dokumenty, sprzęt AGD/RTV, żywność (z minimum 3 miesięcznym terminem ważności), części samochodowe, etc. Czyli nawet przedmioty niebezpieczne (ADRy), czy przesyłki niestandardowe takie jak rowery, meble, wózki, etc.

– Bo można nadawać przesyłki zarówno eksportowe jak i importowe

– Elementem wyróżniającym GlobKurier.pl na tle konkurencji jest możliwość nadawania ADRów na paletach oraz możliwość samodzielnej wyceny takich przesyłek na www.globkurier.pl

– Bo można korzystać z dodatkowych usług przewoźników, takich jak pobranie czy ubezpieczenie

– Bo można nadawać i odbierać paczki w parcelshopach i innych wygodnych punktach odbioru

– Bo można w prosty sposób nadawać przesyłki „z automatu”, integrując się z naszą wtyczką GlobKurier.pl. Integracja jest darmowa i szczególnie przydatna dla właścicieli sklepów internetowych, nadających duże ilości przesyłek. Nie muszą oni wtedy każdego zlecenia wprowadzać z osobna, system wprowadza takie dane automatycznie. Wiąże się to również z przygotowaniem w tym przypadku jeszcze niższych stawek za przesyłkę.

Niskie ceny, szybkość dostarczenia przesyłek, szeroki wybór usług kurierskich oraz co najważniejsze – łatwą i szybką wycenę tych usług, chyba nic więcej nie trzeba dodawać 😉

Pozdrawiam.

 

 

Decor Recenzje

Na tropie mieszkania idealnego.

Od jakiegoś czasu szukam swojego miejsca. Nie jet to sprawa łatwa, jak się możecie domyśleć, bo moje pierwsze mieszkanie musi być co najmniej idealne 😉
Marzy mi się mieszkanie w centrum Poznania. Moja dusza krzyczy: weź mieszkanie w kamienicy! A zdrowy rozsądek dodaję: tylko by była winda! Sprawa wydaję się na tyle poważna, że jeśli już jakimś cudem są kamienice z windami… to mnie najzwyczajniej w świecie na mieszkania w nich nie stać.. życie 😀
    28d8cd2d01422a5cef39328ffbaa6f18
Jakie są kolejne kryteria, którymi się kieruję w poszukiwaniu mojego perfekcyjnego mieszkania? Musi ono posiadać dwa pokoje, balkon i być w miarę w takim stanie, że nie będę się brzydziła tam mieszkać.
Moje idealne mieszkanie miałoby drewnianą podłogę i duże okna od samej podłogi, z których roztaczał by się widok na park.  Już się rozmarzyłam 😀 Niestety w Poznaniu takich mieszkań w ofercie nie ma. Jeśli już są to widok „roztacza” się na podwórze lub na przeciwległą kamienice.
cd1b4c962db19af0a6951b9b49117db7
Co za tym idzie nie obejdzie się bez zasłon, a nawet firanek, dzięki którym nie trzeba by było się obawiać, że znudzony życiem sąsiad będzie miał atrakcje w postaci podglądania nas i nie będzie wiedział co aktualnie robimy. Na szczęście w dzisiejszych czasach mamy ogromny wybór i to nie są już te firanki i zasłony, które wisiały w domach naszych babć, czy ciotek.  Obecnie możemy je dobrać do każdego stylu, w jakim postanowimy urządzić nasze domy i mieszkania. Jest to duża wygoda i możemy poszaleć, bo ilość wzorów i kolorów jest przeogromna. Chcecie mieć haftowane firanki w kuchni? Długie zasłony w kolorze fioletowym w salonie? Nic prostrzego! W internecie znajdziecie wszystko.
 12997_T097_2
Co do stylów. Z tym mam problem. Bo nie do końca jeszcze wiem, jak chciałabym urządzić swoje, małe perfekcyjne mieszkanie tak by było przytulnie, miało klimat, było nowoczesne i funkcjonalne. Z pewnością odwiedzę IKEA. Mówicie co chcecie ale ja uwielbiam ten sklep. Meble może nie są stworzone by przetrwać wieki, ale dla osób takich jak ja, które lubią zmiany, to idealne miejsce, by kupować wyposażenie. Styl skandynawski uwielbiam, a poza tym meble te są funkcjonalne, ładne i na tyle niedrogie, że w niedalekiej przyszłości, jak mi się znudzi, będę mogła je łatwo wymienić.
316fd150208074d598cbed5bb80a4c06
No cóż najpierw muszę znaleźć takie, które będzie spełniało chociaż dwa lub jedno kryterium, a z tym gorzej.
Życzcie mi szczęścia.
Miłego dnia.
Buziaki.