Idzie wiosna, czas na nowe ubrania.

Idzie wiosna, czas na nowe ubrania.

Na wiosnę czekam z utesknieniem. Brakuje mi słońca, ciepła i zapachu kwiatów. Kocham ten moment, gdy wszystko budzi się do życia. Wtedy ja też się budzę z otępienia zimowego i w końcu mi się coś chcę robić. W sumie nie coś. Chcę mi się żyć! Wyjść do ludzi, iść na spacer i nareszcie ubrać jakieś kolor,  a nie tylko czernie i szarości. Jednym słowem czas na zakupy!

Po trzydziesce stałam się dość wygodna. Chodzenie od jednego sklepu, do drugiego i szukanie ubrań to jużnie dla mnie. Zdecydowanie bardziej wolę zakupy on-line. Nie dość, że na spokojnie mogę wszystko przejrzeć, to jeszcze dostarczą mi zakupy do domu. A jak coś mi się nie spodoba, to odsyłam. Mierzenie w domu ma też swoje plusy. Od razu moge zobaczyć, czy zakupiona sukienka lub para spodni będzie mi pasować, do moich butów i innych części mojej garderoby.

Ubieram się raczej elegancko. Rzadko noszę sportowe buty- chyba, że na siłownie. Kocham spodnie materiałowe 7/8, marynarki, ale to co kocham najbardziej to sukienki. Tych ostatnich nigdy za wiele. Noszę je nie tylko do pracy ale również na codzień. Jestem wymagająca jeśli chodzi o materiał, czy krój. Wybieram raczej ubrania bez deseni, jednokolorowe. Nie daję się ponieś aktualnym trendom, bo wiem, że są chwilowe. Nie dla mnie falbany, czy kropki. Mam swój styl i już.

Sukienki wiosenne są bardzo kobiece. Uwielbiam pastelowe kolory. Są takie świeże. Człowiek czuję się w nich tak świeżo. Bardzo lubie nosić sukienki z długim płaszczem, bo wtedy nie musze się martwić, że będzie mi zimno. W tym sezonie modne są również wszelki opaski i małe kapeluszę.do tego para pięknych czułenek i zestaw dla dam gotowy 😉

Jedno jest pewne, sukienki to najbardziej wygodne ubrania dla kobiet. Jedna sztuka i praktycznie jesteśmy już ubrane. Do tego dotaki i możemy wychodzić do pracy, czy na spokanie. Nie musimy się godzinami zastanawiać, czy ta bluzka pasuję do tych spodni.

Poz tym uważam, że każda kobieta powinna mieć choć jedną sukienkę w swojej szafie. Wiosenne zakupy, to idealny momen, by jakaś kupić 😉

Miłego dnia.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *