Sylwester- czyli bye bye 2017 and welcome 2018

Sylwester- czyli bye bye 2017 and welcome 2018

No i kolejny rok za nami. Nie wiem jak u Was ale mi się po raz pierwszy udało zamknąć wszystkie sprawy w 2017 roku. Można powiedzieć, że 2018 rozpoczęłam z białymi kartkami w każdej sferze mojego życia. Zaczynam od nowa. Jak wiecie bardzo to lubię 😉 Wierzę, że nigdy nie jest za późno by zacząć od początku, nauczyć się czegoś nowego, czy zacząć w końcu spełniać swoje marzenia.

Dzięki zrządzeniu losu i serii nieszczęśliwych wydarzeń poszłam na przyjęcie sylwestrowe za koleżankę z Włoch, która niestety nie mogła przyjechać. Droga D dzięki Tobie spędziłam jednego z najlepszych Sylwestrów w moim życiu. Byłam w Concordia Design w Poznaniu na Balu Weneckim. Przepyszne jedzenie, wspaniała muzyka, tańce  i oczywiście open bar. Towarzyszyła mi moja siostra z chłopakiem i 6 naszych znajomych i przyjaciół.

Obowiązkowo wszyscy w maskach. Przynajmniej na początku 😉

Mówi się, że bale dla starszych osób, ale przyznam się, że choć sama tak myślałam, to bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Myślę, że warto w życiu spróbować wszystkiego, zwłaszcza jak macie świetną ekipę.

A Wy jak spędziliście Sylwestra?

BuziakiDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *