Zakupy przez Internet

Zakupy przez Internet

Coraz więcej ludzi albo nie ma czasu albo nie lub chodzi do sklepów. Robienie zakupów po pracy, albo o zgrozo w weekend, jest porównywalne do nocnych koszmarów. Jest to dość ciekawy trend, bo jeszcze z dwa lata temu ludzie cierpieli na zakupoholizm, a nie na zakupowstręt. Przyznaję się bez bicia, że mnie również wszystkie wypady do centrów handlowych doprowadzają do bólu głowy i jak kiedyś mogłam spędzać długie godziny buszując po sklepach, tak teraz raz dwa i do domu. Nie dziwie się za tem, że ludzie zdecydowanie wolą robić zakupy przez Internet.

A skoro o tym mowa, to nie wiem czy wiecie, że na rynku pojawił się nowy operator, który współpracuję z ponad 50 przewoźnikami. GlobKurier.pl, bo tak się nazywa przygotowało swoją oferte dla klientów biznesowych indywidualnych i dla posiadających swoje własne sklepy internetowe.

Tym ostatnim oraz klientom B2B może spodobać się informacja, że firma GlobKurier.pl przejmuję wszystkie obowiązki, które mogły by wyniknąć w procesie reklamacji.

2209_infografika_cena_zmiana_globkurier

Dlaczego GlobKurier.pl ?

– Bo dostajemy możliwość wyceny przesyłki za pomocą prostego narzędzia: www.globkurier.pl/szybka-wycena.html

– Bo posiada konkurencyjne ceny dla Klientów indywidualnych i biznesowych (nawet do 80% mniej niż ogólne ceny firm kurierskich). Dodatkowo w przypadku większych ilości wysyłanych paczek cena zawsze podlega negocjacjom.

– Bo GlobKurier.pl współpracuje m.in. z InPost, DHL, UPS, DPD, GLS, FedEx i innymi, czyli z najbardziej wiodącymi i sprawdzonymi przewoźnikami

– Bo posiada różne rodzaje nadawanych przesyłek: przesyłki listowne (dokumenty – DOX), paczki, palety, dłużyce, przesyłki niestandardowe.

– Bo posiada przykładowy cennik dla przesyłek krajowych: www.globkurier.pl/paczki-do-polski-przesylki-do-polski.html

– Bo z GlobKurier.pl można nadawać przesyłki zagraniczne (np. Wielka Brytania, USA, Niemcy, Francja i cały szereg innych Państw na całym świecie. Lista: www.globkurier.pl/oferta-specjalna/przesylki-zagraniczne.html).

– Bo można wysyłać różnego rodzaju przesyłki: dokumenty, sprzęt AGD/RTV, żywność (z minimum 3 miesięcznym terminem ważności), części samochodowe, etc. Czyli nawet przedmioty niebezpieczne (ADRy), czy przesyłki niestandardowe takie jak rowery, meble, wózki, etc.

– Bo można nadawać przesyłki zarówno eksportowe jak i importowe

– Elementem wyróżniającym GlobKurier.pl na tle konkurencji jest możliwość nadawania ADRów na paletach oraz możliwość samodzielnej wyceny takich przesyłek na www.globkurier.pl

– Bo można korzystać z dodatkowych usług przewoźników, takich jak pobranie czy ubezpieczenie

– Bo można nadawać i odbierać paczki w parcelshopach i innych wygodnych punktach odbioru

– Bo można w prosty sposób nadawać przesyłki „z automatu”, integrując się z naszą wtyczką GlobKurier.pl. Integracja jest darmowa i szczególnie przydatna dla właścicieli sklepów internetowych, nadających duże ilości przesyłek. Nie muszą oni wtedy każdego zlecenia wprowadzać z osobna, system wprowadza takie dane automatycznie. Wiąże się to również z przygotowaniem w tym przypadku jeszcze niższych stawek za przesyłkę.

Niskie ceny, szybkość dostarczenia przesyłek, szeroki wybór usług kurierskich oraz co najważniejsze – łatwą i szybką wycenę tych usług, chyba nic więcej nie trzeba dodawać 😉

Pozdrawiam.

 

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *