Healthy lifestyle 

Healthy lifestyle 

No I stało się. Totalnie mi odbiło, ale tak zdrowo. Odbiło mi na punkcie zdrowego trybu życia. Postanowiłam totalnie zmienić swój sposób odżywiania, spędzania wolnego czasu. Pozbyłam się ze swojej diety kilku rodzajów produktów, dorzuciłam dwa rodzaje ćwiczeń. Efekt? W pierwszym tygodniu schudłam 3 kg, a moja skóra poprawiła swój wygląd.

Oczywiście nic nie dzieje się bez przyczyny. W moim życiu znowu doszło do kolejnych niepowodzeń i rozczarowań. Znowu mi coś nie wyszło, a zachowanie Mr B. znowu mnie zawiodło.

Czułam się złe sama ze sobą, z własnym wyglądem i moim życiem. Byłam zmęczona nim. Stałam się opryskliwa i nie miła dla moich najbliższych. W moim głosie słychać było gorycz. Miałam wrażenie, ze dusze się i z każda sekunda brakuje mi coraz więcej powietrza.

Mogłam albo nakryć się kołdra i zasnąć na sen wieczny, albo coś z tym w końcu zrobić. Jestem typem, który jak się już wali tak po całości, to dostaje mega motywacji i chce udowodnić sobie i wszystkim dookoła, tak! Potrafię!

Akurat w chwili, gdy podjęłam decyzje, ze zmieniam swoje życie było równo miesiąc do moich urodzin. Uwielbiam deadliny. Postanowione! W miesiąc zmienię swoje życie. Nawet zgłosiłam się do #chcetoprzezyc i chętnie skoczylabym ze spadochronemDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *