PublBox

PublBox

 Zacznijmy od tego, czym właściwie jest PublBox? Jest to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy działają w mediach społecznościowych, posiadają blogi, rozwijają tam swoje biznesy i promują swoje produkty. Jest to bowiem narzędzie  które pozwoli Tobie zautomatyzować działania, ale też pomoże Tobie zbudować strategię na podstawie odpowiedniego algorytmu.

Uwielbiam nowe technologie. Prawdziwą frajde sprawia mi ich testowanie i tak samo było w przypadku PublBox. To co dla mnie jest bardzo ważne i w sumie decyduję o tym, że będę w ogóle chciała sprawdzić jak działa jakaś aplikacja, serwis czy program, to sposób zakładania konta. Nie lubię tracić czasu na wypełnianie tych wszystkich okienek, dlatego brawa dla PB za szybką rejestrację. Wystarczy kliknąć na ikonkę  Facebooka lub Google +i jesteśmy w środku 🙂 Drugą bardzo ważną dla mnie rzeczą jest przejrzystoś interfejsu i jego prostota. Lubię ładne rzeczy, ale jeśli ktoś postawił tylko na wygląd, a nie jest łatwoś użytkowania, to niestety strona wizualna mi zdecydowanie nie wystarcza i bardzo szybko zniechęcam się do takiej strony. Tutaj twórcy naprawdę się postarali, bo mamy i przyjemny dla oka wygląd oraz prostotę użytkowania.

Co PublBox może dla Ciebie zrobić?

Przede wszystkim zanim zaczniemy publikować musimy podać cel naszych publikacji- czyli wybieramy strategie. Sporo ludzi w ogóle o tym zapomina, albo nie wie jak się do tego zabrać. Wybieramy, czy ma to być wzrost rozpoznawalności, budowanie społeczności lub zaangażowanie naszych followersów. Program sugeruję nam w jakich godzinach najlepiej zacząć publikować oraz udostępnia nam szkolenia z zakresu social media, dlatego śmiało możemy powiedzieć, ze nie mamy tu do czynienia ze zwykłym programem do planowania postów.  To więc świetne narzędzie dla początkujących.

Co jeszcze PublBox robi dla Ciebie?

Wiemy jak ważna jest systematyczność w publikowaniu postów regularnie i wcześniejsze myślenie o tym co chcielibyśmy opublikować. Niestety nie zawszę nam to wychodzi 😉 I wtedy na szybko bezmyślnie coś publikujemy. Publbox nie tylko nam przypomni, że mamy opublikować nowy post, ale co ważniejsze da nam propozycję co powinniśmy teraz umieścić w kolejnym poście i o której godzinie!

Kolejną dobrą wiadomością jest to, że w PublBox znajdziemy edytor treści. Dostajemy do swojej dyspozycji tysiące szablonów, które możemy edytować, ale też mogą stać się dla nas inspiracją do tematów lub zdjęć jakie możemy zrobić. W odróżnieniu od Canva, nie musimy się obawiać, że jeśli spodoba się nam jakiś szablon nie będziemy mogli go wykorzystać bez dodatkowej opłaty:)

Fantastycznym rozwiązaniem jest fakt, że ten sam post możemy dodać na różnych kanałach, dzięki czemu nie musimy tracić czasu na ręczne dodawanie grafik na wszystkich naszych profilach społecznościowych.

To gdzie możemy publikować dzięki PublBox?

Na wszystkich popularnych kanałach takich jak:

  • Facebooka
  • Twittera
  • Instagrama
  • Pinterest
  • LikedIn
  • Youtube

Musicie jednak wiedzieć, że jest to narzędzie płatne, jednak istnieje przetestowania tej witryny przez 7 dni za darmo. Jest to wystarczająca ilość dni, by poznać możliwości jakie daje nam PublBox. W czasie Trial mamy dostęp do pełnych możliwośći strony, a więc do grafik, wiedzy, statystyk.

Na pewno warto sprawdzić, czy aby to narzędzie nie jest dla nas, tym bardziej że istnieje duże prawdopodobieństwo, że się w nim zakochacie 😉

Dajcie znać co myślicie:)

Miłego dnia 🙂Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *