Wieczna młodość

Wieczna młodość

Bardzo mi się podoba moja współpraca z nową firmą z branży beauty. Przeważnie pracuję zdalnie co kocham i moim zdaniem jest jedynym trybem pracy, by móc jednocześnie zarabiać i cieszyć się życiem. Zdaża się jednak, że muszę się od czasu do czasu pojawić u klienta na konsultacjach. Dziewczyny, które tam pracują są nie tylko niezwykłymi osobami, ale również posiadają dużą wiedzę w zakresie medycyny estetycznej. Postanowiłam je wypytać co można zrobić z moim czołem, bo porobiły mi się takie linie od marszczenia czoła. Co zrobić trzydziestka na karku, natury się nie oszuka 🙁 Chciałam się dowiedzieć, czy to czasu już na botox.

Zacznijmy od tego moje drogie Panie, że to nie żaden wstyd przyznać się do tego, że pojawiły nam się zmarszczki, zwłaszcza te mimiczne. To również nie wstyd przyznać się, że chcemy się ich pozbyć, by dłużej wyglądać młodo.

Co ciekawe pojawiają się one już u osób młodych, po dwudziestym piątym rokiem życia. Niestety z biegiem czasu drobne linie na naszej twarzy pogłębiają się i stają się coraz bardziej widoczne. Stosowanie kremów nic nie daję W ten o to sposób tworzą się kurze łapki, zmarszczki zdziwienia czy gniewu na czole ( o to właśnie u mnie).

Można stosować kwas hialuronowy by wypełnić te zmarszczki jeśli są bardzo głębokie oraz zastosować botox.

Moje nowe koleżanki poinformowały mnie, że na moje mimiczne zmarszczki poskutkuję już tylko toksyna botulinowa typu A- botox. Preparat ten skutecznie i długotrwale wygładza nasze zmarszczki mimiczne. Jednak najważniejsze jest to, że pomaga powstrzymać proces ich powstawania.

Jego działanie polega na czasowej blokadzie przewodnictwa nerwowo-mięśniowego. Mięśnie są sparaliżowane, przez co zmarszczki się wygładzają, a nasze rysy twarzy się wygładzają. Dzięki czemu twarzy wyglada na młodszą i bardziej zrelaksowaną. Efekt pojawia się w zależności od naszego ciała, od dwóch do czternastu dni po zabiegu i utrzymuję do pół roku. Następnie należy poddać się zabiegowi jeszcze raz w celu odświeżenia.

Okazało się, że u nas tego zabiegu się nie wykonuje. Za to dziewczyny powiedziały, żebym skorzystała z zabiegu toksyną botulinową w salonie Le SPA,gdzie pracuję ich koleżanka i na pewno zrobi mi ten zabieg dobrze, bo w tym się specjalizuję.

A Wy dziewczyny? Odważyłybyście się na mały paraliż, by dobrze i młodo wyglądać?

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *